TestYourEnglish.NET- Anasayfa Sınav Soruları Hızlı Mesaj Reklam Servisi Bizimle Çalışın PC Yazılım Dökümanlar Özel Ders Yurtdışı Eğitim Favorilerine Ekle
Haftanin Rehber Sözü :
online education, college online, mba degree programs, study abroad, online nursing degree, accredited degree online, online school, degree program online..

..:: Menu ::..

İngilizce Gramer

Kelime Bilgisi

Paragraf Bilgisi

Cloze Test

Yarım Cümle & Eşanlam

Denemeler

STUDY ABROAD & YURTDIŞI EĞİTİM
ONLINE DİPLOMA FIRSATLARI

WAT Programı, 4 yıllık Üniversitelerin Hazırlık, 1, 2, ve 3. sınıf; Yüksek Lisans hazırlık ve 1. sınıf öğrencilerine yönelik olan bir programdır.

Bu programda öğrenci yaz tatili dönemlerinde 2,3 veya 4 ay süre ile, Amerika'nın bazı bölgelerinde günde yaklaşık 8 saat çalışarak hem para kazanabilir, hem de İngilizce pratik yapabilir. Amerika'da çok yaygın olan bu program sayesinde yılda yaklaşık 50,000 öğrenci Amerika'ya yaz tatillerinde giderek deneyim kazanmaktadır. Türkiye'de Desk Eğitim tarafından yürütülen bu programda, öğrenciler; otel, restaurant, eğlence parkları, fuarlar, ulusal parklar, kamplar ve tatil köyleri gibi yerlerde işe yerleştirilir. Ayda yaklaşık 1000-1500 Dolar para kazanmak mümkündür.

Program sayesinde dünyanın pek çok farklı ülkesinden gelmiş olan öğrencilerle dostluklar kurmak, Amerika'yı tanımak ve İngilizce pratik yapmak öğrenci için büyük bir fırsattır. Bu programın amacı; oldukça ekonomik ve güvenilir şartlarda bir aile yanında kalarak, evişleri ve çocuk bakımına yardımcı olarak dil öğrenmektir. İyi seçilmiş, sosyo-ekonomik durumları iyi olan ailelerimiz ile sizin dosyalarınız oldukça hassas incelenerek eşleştirilir.

Aileler Neden Au-pair İster?

Ailelerin büyük kısmı çocuklarını tüm gün bir kreş ya da ana okuluna göndermektense, onunla ilgilenecek, oyun oynayabilecek ve aynı zamanda ev işlerini organize edecek bir kişiye ihtiyaç duyarlar.


Ailelerin Beklentileri Nelerdir?

Aileler; kendine güvenen, güleryüzlü, olumlu, problem çözme yeteneği olan, ev işlerine yatkın ve çocuklarla iyi iletişimi olan Au-pairlerle çalışmak isterler. Esnek ve duruma çabuk uyum sağlayan, yaşamı seven ve gelecek hedefleri olan, organizasyon yeteneğine sahip planlı insanlar bu programı oldukça başarılı bir şekilde tamamlarlar.


Au-Pair Olmak Size Ne Sağlar?

Senelik en azından 5000-6000 Sterline gelecek bir dil eğitim maliyetini, oldukça minimum bir harcamayla başarmanızı sağlar. Ayrıca aileye yaptığınız yardım karşılığında konaklama, yiyeceğin yanısıra haftalık 55-60 Sterlin cep harçlığı da alırsınız. Bu işin maddi boyutu. Buna bir de dil öğrenmenin yanısıra yeni bir kültür öğrenmenin, farklı bir görüş açısı yakalamanın ve tek başınıza almış olduğunuz büyük sorumluluğun başarısını eklerseniz neler kazandığınız daha iyi anlamış olursunuz.


Ev İşi Ve Genel Görevleriniz

Au-pair olduğunuz ailede sizden beklenen ev işlerinin arasında ütü, toz almak, yerleri elektrik süpürgesi ile temizlemek, yatakları düzenlemek, banyoyu temizlemek gibi basit günlük ev işleridir. Ağır ev işleri sizden beklenmez.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keywords: online education, college online, nursing program, online education, mba degree programs, study abroad, online nursing degree, accredited degree online, online school

International

View This Page
all in English