TestYourEnglish.NET- Anasayfa  Sınav Soruları Hızlı Mesaj Reklam Servisi Bizimle Çalışın PC Yazılım Dökümanlar Özel Ders Yurtdışı Eğitim Favorilerine Ekle
Haftanin Rehber Sözü :
" Başarmak için yeterince büyük bir hedef belirleyin. Böylece, ona ulaşma sürecinde siz de o hedefe layık biri olursunuz." -- Canfield, Hansem

..:: Menu ::..

İngilizce Gramer

İngilizce Kelime Bilgisi

Paragraf Çalışması

İngilizce Cloze Test

Yarım Cümle & Eşanlam

Denemeler

"It is your own effort that determines your success."

[Sloganımız KPDS sınavında soruldu.]

KPDS, ÜDS, YDS ve TOEFL' a yönelik olarak İngilizce gramer konularını, gramer, kelime, cloze test, okuma-anlama soru ve testlerini detaylıca ele aldığımız ve sizleri KPDS, ÜDS ve YDS gibi ileri düzey ingilizce yeterlik sınavlarına hazırlama amacıyla tasarlanan TestYourEnglish.NET'i hizmetinize sunmaktan gururluyuz.

Sitemizden yararlanacak kişiler esas olarak yukarıda değindiğimiz akademik türden İngilizce sınavlara hazırlanan bireylerdir. Lakin; ingilizce bilgisini ve test çözme yeteneğini geliştirmek isteyen arkadaşlar için de bu sitenin faydalı olacağını umuyoruz.

Ayrıca; okul, dersane veya kurslarda çalışan öğretmen arkadaşlarımız da burada bulunan ingilizce soru, test ve denemeleri -sitemizce onaylı- çalışmaları için ek kaynak olarak kullanabilirler.

Son olarak; tüm bu çabaları, ilgi ve takdirinize sunuyoruz. Yararlı olması dileğiyle... Unutmayın ki "Başarınızı şekillendiren, sizin kendi çabanızdır."

Sitemizde neler bulacaksınız? Çok çeşitli ve zengin veritabanıyla sitemizde;

Test Your English (.NET) with our Free English Tests for ESL, TOEFL, SAT, GMAT-jpg

Bu kadarıyla da yetinmedik, elimizden geldiğince içerik bakımından zengin bir kaynak sunmaya çalıştık. Yurt dışı eğitim ve burs fırsatlarını arastırıp bulduk. Dilerseniz online degree programlarımız da mevcut. Ayrıca ihtiyaç duyabileceğiniz ingilizce sözlük, çeviri programı, dil öğretim yazılımlarını ve e-kitapları sitemizde bulabilirsiniz. Bu fırsatlardan istifade etmek size kalmış.

 

 

 

 

 

View This Page
in English


üCRETSİZ TOEFL TESTLERİ!
HEMEN ÇÖZÜN!